اخبار

۱۴۰۳/۳/۲۹

در اولین رزمایش جهادی تعیین ۵۰ قانون حقوق مردم در نوسازی بافت‌های فرسوده که با همکاری شهرداری و گروه‌های جهادی در محله سلطان‌آباد گلستان برگزار شد، ساکنان این محله از حقوق خود در نوسازی بافت‌های فرسوده، از جمله تخفیف در عوارض نوسازی و بسته‌های تشویقی مصوب شهرسازان آگاه شدند.

۱۴۰۳/۳/۲۹

سید محمد میرزمانی شهردار، نادر سازور رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر گلستان در پیام مشترک، فرارسیدن دهه امامت و ولایت و عیدهای سعید قربان و غدیر را به مردم شریف استان گلستان تبریک گفتند. در متن این پیام آمده است:

۱۴۰۳/۳/۲۹

به مناسبت عید سعید غدیر، شهرداری گلستان برنامه‌های متنوعی از جمله جشن‌ها، مسابقات، ایستگاه‌های صلواتی و فضاسازی معابر شهری را تدارک دیده است.

۱۴۰۳/۳/۲۰

دفتر حاج حسن قشقاوی نماینده مردم شریف شهرستانهای بهارستان رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با حضور حجت السلام والمسلمین موسوی امام جمعه شهرستان بهارستان، دکتر میرزمانی شهردار گلستان و جمعی از معتمدین و اهالی شهرستان بهارستان افتتاح گردید.

۱۴۰۳/۳/۲۰

مردم شهر گلستان در کنار مسئولین شهری و شهرستان در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در سالن ورزشی نام آوران گرد هم آمدند و این روز خجسته و پیوند آسمانی را جشن گرفتند.


نمایش ادامه آرشیو