اخبار

۱۴۰۲/۴/۳۱

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلستان: دکتر سید محمد میرزمانی با بیان اینکه عملیات روکش آسفالت مناطق محروم شهر، توسط حوزه معاونت فنی و عمرانی در حال انجام است اظهار کرد: در پی برنامه ریزیهای تنظیم شده در جهت ارائه خدمات به محلات کم برخوردار شهر گلستان، چندین مسیر و کوچه های این مناطق در قالب این طرحها قرار گرفته و هم اکنون آسفالت اساسی در کوچه حسنی واقع در محله منبع آب در حال انجام است.

۱۴۰۲/۴/۳۱

روابط عمومی شهرداری گلستان گزارش می دهد: اگر به گذشته برگردیم و نیم نگاهی به وضعیت نامناسب معابر در بارندگی ها کنیم، مشکلات آبگرفتگی مردم را کلافه کرده بود که اکنون شهرداری با کار عمرانی در محلات، در خدمت شهروندان است.

۱۴۰۲/۴/۳۱

عصر امروز دفتر ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات با حضور حجت‌الاسلام نوروزی نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بهارستان، خانم ابراهیمی رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر گلستان، حجت الاسلام مروج مسئول ستاد توسعه و بازسازی جنوب غرب استان تهران و اسماعیل بیگی معاونت عتبات عالیات کل کشور به همت شهرداری گلستان در سرای محله شهیدفخری زاده شهرداری واقع در شهرک امام حسین علیه السلام، افتتاح شد.

۱۴۰۲/۴/۳۱

شهردار گلستان اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام عزاداری ابا عبدالله‌الحسین (ع) المان‌های نوری ویژه ماه محرم توسط اکیپ واحد تأسیسات شهرداری در سطح شهر گلستان نصب شد.

۱۴۰۲/۴/۳۱

صبح امروز به منظور حمایت از محیط زیست، پویش مردمی «زمین بی زباله» در شهر گلستان برگزار شد.


نمایش ادامه آرشیو