اخبار

۱۴۰۱/۶/۱۰

در این  دیدار شهردار گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهیدان رجایی و باهنر برای بخشدار و همکاران او در مجموعه بخشداری آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون نمود.

۱۴۰۱/۶/۱۰

سید محمد میرزمانی شهردار، خانم ابراهیمی رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر گلستان با حضور در دفتر دادستان شهرستان بهارستان با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

۱۴۰۱/۶/۷

دکتر میرزمانی گفت: شهرداری با هدف پاک کردن چهره شهر و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي ناشی از حضور معتادان متجاهر، با سایر دستگاه های ذیربط طرح ساماندهی معتادان را اجرائی کرده است.

۱۴۰۱/۶/۳

 شهردار گلستان اظهار کرد: مدیریت شهری همزمان با هفته دولت، پروژه‌های عمرانی مختلفی را در مناطق سطح شهر گلستان برای افتتاح و بهره برداری دربرنامه های خود دارد.

۱۴۰۱/۶/۲

به گزارش  روابط عمومی شهرداری و  شورای اسلامی شهر گلستان؛ در این دیدار که با حضور دکتر میرزمانی  شهردار، سرکار خانم ابراهیمی  رئیس و اعضای شورای شهر گلستان در فرمانداری برگزار شد، شهردار و اعضای شورای اسلامی فرا رسیدن هفته دولت را به دکتر نوحی فرماندار شهرستان بهارستان  و نماینده عالی دولت در شهرستان و معاونین و بخشداران  ایشان تبریک گفتند و برایشان آرزوی توفیق و سلامت نمودند.


نمایش ادامه آرشیو