پیام تبریک مهندس عرب شهردار گلستان به مناسبت نوروز 1397 به شهروندان فهیم گلستان

چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلستان؛ متن پیام به شرح ذیل است:

یا مقلب القلوب والابصار یا مدیر اللیل والنهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

با سلام و استعانت از خداوند متعال، در بهاری که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت و مظهر زیبایی های خلقت است چه نیکوست یاد و خاطره ی همه ی شهدا که جان خویش را در طبق اخلاص نهادند را گرامی بداریم . فرا رسیدن سال جدید را به خانواده های معظم شهدا، مردم ولایت مدار بلاخص شهروندان شریف گلستان، مسوولان،  ایثارگران، جانبازان، آزادگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی شهر  گلستان، مسئلت می نمایم.

امید است سال مزین به “حمایت از کالای ایرانی” را نیز راه پر افتخار خدمتگزاری به مردم شریف و قدرشناس گلستان با اتکال به الطاف بیکران الهی تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و با معاضدت و همکاری همه پرسنل و با همدلی و مشارکت همه دلسوزان سپری نمائیم.

بهار نشانه‌ی آغاز و تحول، فصل نو شدن و تولد دوباره و فرصتی مناسب برای بستن عهدی محکم برای رسیدن به شهری آباد و زیبا است، ان شاء الله در سال جدید با قاطعیت و پشت کار، تلاش خواهیم کرد به امید آن که در سایه ی همدلی و همراهی همه ی شهروندان و مسوولین، شهری با اخلاق تر، زیباتر، ایمن تر، توسعه یافته تر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم و حالی احسن از امروز داشته باشیم.