شهردار گلستان خبر داد: اجرای دهها پروژه بصورت همزمان در شهر گلستان

دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵

شهردار گلستان گفت: بصورت همزمان بیش از ده ها پروژه در شهر گلستان در حال اجراست، به طوری که شهر گلستان به کارگاه عمرانی تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلستان؛ مهندس بهروز کاویانی شهردار گلستان در گفت و گو با پیام گلستان اظهار داشت: به اندازه 20 سال گذشته در شهر گلستان پروژه عمرانی طراحی و تدوین کرده ایم که با توجه به فرصت یکساله شورای دوره چهارم تا حد توان سعی بر اتمام آنها داریم.

اجرای اولین سرای محله شهر گلستان

وی درادامه از ایجاد اولین سرای محله در شهر گلستان خبر داد و افزود: از آنجاییکه شهر گلستان تشنه کارهای فرهنگی است ، تصمیم گرفتیم ایجاد اولین سرای محله شهر گلستان رادر دستور کار شهرداری قرار دهیم.

کاویانی اضافه کرد : به زودی پس از انجام مراحل اداری و تعیین پیمانکار اجرای طرح سرای محله شهر گلستان آغاز خواهد شد.

ایجاد نخستین سالن ورزشی سبزدشت

وی یکی دیگر از برنامه های شهرداری گلستان را ایجاد نخستین سالن ورزشی شهرک سبزدشت یاد کرد و گفت: در ادامه تحقق سیاست های شهرداری گلستان در راستای افزایش سرانه های عمومی در نظر داریم اولین سالن ورزشی سبزدشت را شروع به ساخت کنیم .

کاویانی با بیان اینکه هم اکنون یک سالن ورزشی در شهر گلستان در حال ساخت است . اعلام کرد: کمبود سرانه های ورزشی در شهر گلستان ما را بر آن داشت تا این مهم در رأس برنامه های این مجموعه قرار گیرد.

شروع مجدد پروژه های ساماندهی رودخانه شادچای

مدیریت شهری گلستان در ادامه از شروع پروژه ساماندهی رودخانه شادچای خبر داد و بیان کرد: به زودی عملیات ساماندهی بخش دیگری از رودخانه شادچای بعد از اتمام مراحل اداری و تعیین پیمانکار آغاز خواهد شد.

وی در همین رابطه توضیح داد : پروژه رودخانه شادچای یکی از مشکلات بزرگ شهر گلستان است که در تلاشیم تا پایان عمر شورای دوره چهارم پرونده این پروژه را برای همیشه مختومه کنیم.

نهضت آسفالت در شهر گلستان

کاویانی با اشاره به اینکه بیش از 3 میلیارد تومان صرف بهبود معابر شهر گلستان شده است، بیان کرد: از آنجاییکه بهبود معابر یکی از خواسته های بحق شهروندان گلستانی است به همین خاطر بخش قابل توجهی از معابر در 3 ماه گذشته لکه گیری و آسفالت شدند.

وی در همین رابطه خاطر نشان کرد: شهرداری با اجرای پروژه هایی از قبیل مجموعه ورزشی ولایت در انتهای 24 متری شهید چمران ، ایستگاه آتش نشانی شماره 4 و 5 ، ساماندهی فاز دوم رودخانه شادچای و احداث تفرجگاه، مجموعه ورزشی و استخر قلعه میر، جدول گذاری گسترده معابر سطح شهر، نظارت بیشتر در نظافت سطح شهر و بسیاری فعالیت های عمرانی و خدماتی دیگر به منظور رفاه حال شهروندان اقدام نموده است که با اهتمام ویژه در حال اجرا هستند.

مهندس کاویانی در خاتمه از مردم خواست تا مدیریت شهری را یاری کنند و گفت: شهروندان با پرداخت به موقع عوارض شهری می توانند شهرداری را در ساخت شهری زیبا کمک کنند.