توزیع گسترده آسفالت در معابر شهر گلستان با رویکرد عدالت محور در تمام محلات

پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

مهندس فرزین: با بیان اینکه توزیع آسفالت در سطح شهر با رویکرد عدالت محور انجام می شود از مرمت و روکش آسفالت بیش از 40 کوچه در نیمه اول اردیبهشت 1398 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری گلستان؛ مهندس فرزین سرپرست شهرداری گلستان با عنوان این خبر یادآور شد: در یک هفته اخیر کوچه های زیادی از جمله محور جاده ساوه، کوچه قاصدک در سبزدشت، کوچه های ماست بندی و شهید فیاض در محله سلطان آباد، بلوار سی متری شهید همدانی، کوچه های ارغوان شرقی، کوچه یاران 2، کوچه امام جعفر صادق (ع)، خیابان مهد پرنیا، خیابان  ارغوان شرقی، کوچه سیدالشهدا(ع)، خیابان شهید رجایی محله قلعه میر و ... لکه گیری و آسفالت شده است.
وی اظهار داشت: نهضت آسفالت و لکه گیری گسترده معابر همچنان در اولویت کاری شهرداری می باشد و تاکنون خیابانها و کوچه های زیادی به صورت دستی و مکانیزه آسفالت شده اند که با توجه به نظرسنجی های به عمل آمده و تحقیقات میدانی، رضایت عموم شهروندان را در پی داشته است.
ایشان افزود: شهرداری گلستان علاوه بر روشن نگه داشتن ماشین عمران و اجرای چندین پروژه مهم و زیربنایی از جمله احداث سالن ورزشهای باستانی و پهلوانی (زورخانه)، کتابخانه، بازسازی ورزشگاه الهیه، هدایت آبهای سطحی، پارک رودکنار شادچای و... کلیه معابر مورد نیاز سطح شهر که از مطالبات بحق شهروندان می باشد را با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال آسفالت می کند.
مدیریت شهری گلستان در راستای خدمت بی منت به شهروندان در تلاش به توزیع عادلانه امکانات، پروژه های عمرانی، خدماتی و رفاهی را در نقاط مختلف شهر اجرا می کند.