مهندس فرزین در پنجمین ملاقات عمومی خود با شهروندان، بر تکریم ارباب رجوع و تسهیل کارهای آنان تأکید کرد.

سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

این دیدار مردمی در راستای تداوم ملاقاتهای مردمی وی با شهروندان صورت می گیرد که در آن شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود با سرپرست شهرداری گلستان می پردازند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری گلستان؛ ملاقات عمومی از جمله برنامه های منظمی است که با هدف رفع مشکلات شهروندان برگزار می شود و این امکان را برای مجموعه شهرداری فراهم می کند که با هماهنگی بیشتر در کوتاهترین زمان به ریشه یابی مشکلات عمومی و برنامه ریزی برای حل آنها بپردازد.
در همین زمینه پنجمین ملاقات عمومی مهندس فرزین سرپرست شهرداری گلستان با حضور بیش از 40 نفر از شهروندان برگزار شد و مشکلات و درخواستهای مردمی در زمینه شهرسازی، عمرانی، خدماتی و فرهنگی مطرح گردید و دستورات و راهکارهای قانونی را در خصوص رسیدگی به مشکلات مطرح شده، صادر کرد.
مهندس فرزین خاطر نشان ساخت: تمامی این ملاقاتها تا حصول نتیجه و پاسخ درست به شهروندان از سوی مسئولین واحدها، معاونت ها و سازمانها تابعه شهرداری رصد می شود تا درخواست ها و مشکلات شهروندان در چارچوب قانون مورد رسیدگی قرا گیرند و این موضوع در ارزیابی عملکرد شهرداری توسط مردم تأثیر گذار است.
وی بار دیگر با تأکید بر اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، بر تکریم و احترام ارباب رجوع و تسهیل و روان سازی رسیدگی به مشکلات آنها تأکید کرد و افزود: اعتماد سازی بین شهروندان و شهرداری و ایجاد ارتباطات دوسویه و آشنایی بیشتر و بهتر با معضلات و مشکلات منطقه ای و محله ای برای تصمیم گیری جهت رفع آنها از اهداف برگزاری دیدارهای مردمی است که هر هفته سه شنبه به صورت مستمر برگزار می شود.

نمایش ادامه آرشیو