راه اندازی سامانه ثبت اینترنتی درخواست و پاسخگویی به شکایات مردمی در شهرداری گلستان

یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷

سامانه انتقاد، پیشنهاد و شکایات شهرداری گلستان توسط اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات با قابلیت پیگیری درخواست راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلستان؛ شهردار گلستان در خصوص استفاده بهینه شهروندان ار این سامانه عنوان کرد: ساخت و ساز(جواز)، پرداخت عوارض، خدمات شهری و عمرانی، حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری و زیباسازی از عمده موضوعاتی است که مردم خوب گلستان می توانند از طریق این سامانه با مدیریت شهری در میان بگذارند.

وی با اشاره به نحوه کارکرد این سامانه گفت: ابتدا درخواست ها، پیشنهادات و شکایات توسط شهروندان ثبت می شود و با ارسال شماره موبایل به این دستگاه، کد رهگیری صادر می گردد تا فرد بتواند در دفعات بعدی پیگیر درخواست خود باشد.

سامانه ثبت درخواست و پاسخگویی به شکایات مردمی شهرداری گلستان باهدف ارتقاء مشارکت های شهروندان با مجموعه مدیریت شهری گلستان  راه اندازی شده است و سريعترين زمان ممكن برای رسیدگی به مشکلات شهروندان صورت می پذیرد.

شهروندان محترم می توانند با مراجعه به این سامانه به آدرسhttp://shgolestan-portal.ir/ مشکلات، انتقادات و پیشنهادهای خود را با مدیریت شهری در میان بگذارند.

علاوه بر این تلفن گویای 137 و سامانه پیامکی 10008153، پذیرای مطرح کردن موارد فوق از طرف شهروندان می باشد