پیشرفت گلستان همراه با عدالت و نگاه ویژه به تمامی امور شهر با پروژه های عمرانی

سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

مهندس عرب: شهرداری گلستان برای نهادینه ساخت ارتباط بین مدیران، مردم و رضایمندی شهروندان اقدامات شگرفی در حوزه عمران و آبادانی در 12 ماه انجام داده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری گلستان؛ مهندس عرب شهردار گلستان در این خصوص گفت: اقداماتی که مدیریت شهری در یک سال اخیر در حوزه اعتماد سازی مردم، تأمین آرامش روحی و امنیت معنوی، توزیع خدمات عمرانی عادلانه در گلستان، هویت بخشی به سیما و منظر شهر ی و در عین حال حضور در حوزه های گوناگون  با توسعه کیفی از برنامه هایی بوده که در این راستا انجام گرفته است.
شهردار گلستان ادامه داد: توفیق خدمت به شهروندان فهیم گلستانی یکی از تجارب با ارزش بنده محسوب می شود که در یک سال گذشته شهر با مشکلات فراوانی در حوزه های مختلف روبرو بود که به کمک همکارانم بخش عمده آن به سرانجام رسیده است و خدمات رسانی به مردم با قدرت از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر گلستان ادامه دارد.
مهندس عرب اظهار کرد: شهر 300 هزار نفری گلستان از ظرفیت مختلف و بسیاری برخوردار است که در تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در مدت 12 ماه اجرایی و برخی تا هفته دولت به بهره برداری می رسد.
ایشان افزود: در این مدت کوتاه 30 طرح عمرانی اجرا شده و اقدات موثری در حوزه عمرانی، فرهنگی، رفاهی، ورزشی صورت گرفته است و طرح های شاخص آن در هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد که می توان  به احداث پروژه زیرگذر سه راهی آدران، مجموعه ورزشی و استخر قلعه میر، احداث پارک و تفرجگاه در حاشیه رودخانه شادچای، احداث ایستگاه شماره 5 آتش نشانی، احداث پایانه تاکسیرانی در سه راهی آدران، ساماندهی و تکمیل دیوار ساحلی، بهسازی و ساماندهی جاده ارتباطی ریه، سالن ورزش های باستانی و پهلوانی به همراه بسیاری از موارد اشاره کرد که در این مدت کم به حول قوه الهی انجام شده است.
مدیریت شهری در پایان تصریح نمود: امیدواریم این اقدامات در راستای تحقق شعارمان«هستیم بر آن عهد که بستیم« مبنی بر خدمت صادقانه، تلاش جهادی با رویکرد جدید مورد رضایت خداوند و مردم عزیز گلستان واقع شده باشد.