۱۳۹۶/۶/۱

رئیس شورای اسلامی شهر گلستان در جلسه معارفه سرپرست شهرداری گلستان نسبت به آینده و رقم خوردن دوران طلایی در شهر ابراز امیدواری کرد.

۱۳۹۶/۹/۲

دوازدهمین ملاقات عمومی سرپرست شهرداری گلستان با حضور 36 نفر از شهروندان محترم  برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۱۲

سرپرست شهرداری گلستان از اختصاص 10 هزار متر مربع زمین جهت احداث پایانه  مسافربری در شهر خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳

شهردار گلستان از بازگشایی مسیر سه راهی آدران با ۱۳ میلیارد تومان اعتبار خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۳

شهردار گلستان از پیشرفت جهادی پروژه های عمرانی شهرداری خبر داد

۱۳۹۷/۲/۱۳

شهردار گلستان با بیان اینکه بر اساس آمارها روزانه حدود ۱۲۰ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل شهر گلستان جابجا می شوند، گفت: با راه‌اندازی پروژه پارک‌سوار، خودروهای مسافربری سطح شهر ساماندهی می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۱۷

در راستای تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندان، میز خدمت در شهرداری گلستان مستقر شد.

۱۳۹۷/۵/۳

شهردار گلستان از افتتاح و بهره برداری از 7 پروژه شاخص عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر420 میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

آخرین اخبار
آخرین اخبار سازمان اتوبوسرانی
۱۳۹۷/۵/۲۳

 شهردار گلستان با اشاره به اینکه تقریباً پرونده پروژه بزرگ سه راهی آدران بسته شد، گفت: همانطور که پیش بینی کرده بودیم این پروژه در هفته دولت رسما زیر بار ترافیک می رود.

۱۳۹۷/۵/۲۳

مهندس عرب: از هفته دولت شاهد  حضور خانواده ها و استفاده بهینه شهروندان از بوستانهای حاشیه این رودخانه خواهیم بود.

۱۳۹۷/۵/۱۶

مهندس عرب: شهرداری گلستان برای نهادینه ساخت ارتباط بین مدیران، مردم و رضایمندی شهروندان اقدامات شگرفی در حوزه عمران و آبادانی در 12 ماه انجام داده است.

۱۳۹۷/۵/۱۶

مهندس عرب به مناسبت روز خبرنگار ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند فعالان عرصه خبر، این روز را به تمامی طلایه داران اهل قلم تبریک و تهنیت گفت.

۱۳۹۷/۵/۱۱

شهردار گلستان: نصب المان های شهری در ساماندهی، معنا بخشی و #تلطیف_منظر_شهری  نقش بسزایی دارد.

۱۳۹۷/۵/۱۱

اتمام عملیات اجرایی زودتر از موعد پروژه زیرگذر سه راه آدران، نشانگر تعهد مدیریت شهری گلستان بر خدمت صادقانه و شفاف به شهروندان
شهردار گلستان افتتاح زودتر از موعد مقرر پروژه زیرگذر سه راه آدران را، نشانگر تعهد مدیریت شهری در راستای تكریم و ارج نهادن به شهروندان و ارائه خدمات مطلوب، صادقانه و شفاف به آنان برشمرد.

۱۳۹۷/۵/۳

شهردار گلستان از افتتاح و بهره برداری از 7 پروژه شاخص عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر420 میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۱

شهردار گلستان با اشاره به اجرای بدون توقف پروژه‌های عمرانی در شهر، گفت: بهسازی معابر سطح شهر در نقاط مختلف با جدیت در دستور کار شهرداری قرار دارد.

۱۳۹۷/۵/۱

مهندس عرب: زیباسازی منظر شهری جز با مشارکت شهروندان محقق نمی‌شود/ رنگ‌آمیزی و نقاشی بیش از 6000 مترمربع از دیوارها و فضاهای شهری

۱۳۹۷/۴/۳۱

شهردار گلستان از راه اندازی و فعالیت سامانه اینترنتی پرداخت عوارض خودرو به منظور وصول عوارض خودرو بصورت کاملا مکانیزه خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۲۳

مهندس عرب در بازدید امروز از طرح های عمرانی گفت: باید قدردان مردم باشیم که فرصت خدمت را برای ما فراهم کرده اند و باید از فرصت موجود برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۴/۱۴

آیین گرامیداشت تجلیل از جانبازان سرافراز شاغل در شهرداری گلستان به مناسبت روز شهردارها با حضور مهندس عرب شهردار گلستان، معاونین و مسئولین شهرداری برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۱۴

شهردار گلستان: در یازده ماه خدمتی بی منت به شهروندان 30 پروژه ارزشمند در حال احداث است.

۱۳۹۷/۴/۲

شهردار گلستان از آغاز مرحله نخست پروژه لوله گذاری جمع آوری آب های سطحی در محله باغ مهندس با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۲

مهندس عرب: اصلاح هندسی خیابان حبیب ابن مظاهر سلطان آباد به جهت احداث میدان در این محله پر تراکم آغاز شد.

آمار سایت

  • بازدیدهای امروز : 835
  • بازدیدهای دیروز : 3195
  • بازدیدهای ماه جاری : 65871
  • بازدیدهای سال جاری : 984840
  • بازدید کل : 3303327
  • تعداد اخبار سایت : 1045

بریده جراید روزنامه ها

لینک ها

ادارات شهرستان بهارستان

سازمان مدیریت بحران